Inwestycje

„Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Zaangażuj mnie, a zrozumiem.”

Konficjusz

Czym dla Ciebie jest inwestycja? Czego od niej oczekujesz? Na podstawie Twoich preferencji stworzymy Twoją indywidualną mapę inwestora która zaprowadzi Cię do założonych przez Ciebie celów. Nasi specjaliści korzystając z wieloletnich doświadczeń rynkowych usystematyzują Twój portfel kapitałowy oraz pomogą Ci nim skutecznie zarządzać w czasie. Jeśli już posiadasz rozwiązania inwestycyjne skontaktuj się z nami. Zobaczysz jak proste narzędzie którym jest  „strefa inwestora” pomaga w zarządzaniu Twoimi inwestycjami.

Ponadto przed  każdym z nas stoi mnóstwo celów i wyzwań finansowych. Możemy je zrealizować działając odpowiednio wcześnie. Tylko dzięki odpowiedniemu planowaniu i zarządzaniu finansami jesteś w stanie zrealizować swoje plany i uporać się ze stojącymi przed Tobą wyzwaniami finansowymi.

W AP7 FINANSE zobaczysz szeroką gamę sposobów lokowania oraz oszczędzania pieniędzy. Pokażemy Ci jak efektywnie zarządzać pieniądzem, jak również będziemy dbali o to aby rozwijać Twoją świadomość finansową, tak abyś czerpał jak najwięcej korzyści z rynku finansowego. Z nami nie działasz biernie, dzięki kilku prostym poradom wiesz nie tylko jak lokować swoje oszczędności ale rozumiesz również dlaczego podejmujesz konkretne działania. Z nami zabezpieczysz przyszłość swoją i swoich bliskich.

Nasz oferta inwestycyjna:

ZABEZPIECZENIE PRZYSZŁOŚCI DZIECKA

EMERYTURY

PLANY OSZCZEDZANIA

LOKATY INWESTYCYJNE

INWESTYCJE ALTERNATYWNE

RACHUNKI MAKLERSKIE

OBLIGACJE SKARBOWE I KOMERCYJNE

SERWIS POSIADANYCH PRODUKTÓW INWESTYCYJNYCH