Klienci biznesowi

AP7 FINANSE współpracuje w zakresie Zespołu ds. Finansowania Firmowego z całym szeregiem banków takich jak BGŻ Paribas, Bank Pocztowy, BIZ Bank, BOŚ, BZWBK, Deutsche Bank, Getin Bank, Idea Bank, ING, MBank, Pekao, Raiffeisen Bank oraz Bankami Spółdzielczymi m.in. Skierniewickim, Gliwickim, Krakowskim Bankiem Spółdzielczym.

Pozwala to nam stworzyć dla każdego klienta firmowego zindywidualizowaną i dopasowaną do jego branży ofertę finansową.

Nie bez znaczenia jest także fakt iż nasza współpraca z firmami zaczyna się już na etapie planowania finansowego klienta , tworzenia business planów i formułowania możliwości firmy i rynku.

Pomagamy naszym klientom zdobywać zarówno kredyty obrotowe , linie w rachunku bankowym , kredyty inwestycyjne , technologiczne jak i tworzyć linie kredytowe w których skład wchodzą takie produkty bankowe jak min.gwarancje , akredytywy.

Kolejnym obszarem w którym Zespół ds. Finansowania Firmowego AP7 FINANSE może wspomóc klientów firmowych jest leasing i to zarówno leasing finansowy , operacyjny jak i odwrotny . Na tym polu współpracujemy z pięcioma leasingodawcami.

Ważnym elementem naszej współpracy jest także pomoc w tworzeniu jak najbardziej efektywnych linii faktoringowych (wszystkie rodzaje faktoringów z odwrotnym włącznie).

Naszym priorytetem jest zawsze dobro klienta i jego satysfakcja bo wiemy, że klient zadowolony wróci, ale także poleci nas swoim kontrahentom i współpracownikom.