O firmie

„Jeśli nie masz pojęcia o diamentach, poznaj jubilera.”

Warren Buffett

 

Nazwa firmy AP7 FINANSE nawiązuje do jakości. Właśnie stworzenie nowej jakości przyświecało nam przy jej tworzeniu. Geneza firmy oparta jest na wieloletnim doświadczeniu zdobytym przez jej założycieli w największych firmach rynku finansowego. Naszą misją jest kompleksowa obsługa klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. To właśnie w naszej firmie znajdziesz nowatorskie podejście do obsługi klienta, stawiające na wysoką jakość i długofalową współpracę opartą na profesjonalnym, wieloaspektowym planowaniu finansowym

Misja

Skierowaliśmy naszą usługę do wszystkich tych, którzy szukają rzetelnej i fachowej porady w szeroko pojętym rynku finansowym. Jednak tam, gdzie inni kończą współpracę, my ją rozpoczynamy. Pragniemy, aby nasza firma stała się dla naszych klientów partnerem i przewodnikiem po świecie finansów. W każdej chwili gotowa ich wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem.

Usługa

Pod kątem finansów osobistych dokładamy najwyższych starań, aby nasza  usługa mogła precyzyjnie realizować oczekiwania naszych klientów. Przedsiębiorca, dzięki wsparciu Q Solutions w zakresie księgowości oraz podatków, może liczyć na usługę, która przy minimum formalności jest maksymalnie dopasowana do realiów i otoczenia w którym funkcjonuje jego biznes.

Specjaliści

W naszej firmie w każdej chwili masz okazję skorzystać z usług najlepszych specjalistów, nie tylko z dziedziny bankowości, inwestycji i ubezpieczeń, ale w odróżnieniu od innych firm, również w zakresie obsługi prawnej i księgowości.
Zarówno klient indywidualny, jak i firma w AP7 FINANSE znajdzie wiedzę i doświadczenie z zakresu każdej dziedziny dotyczącej pośrednio bądź bezpośrednio finansów. Właśnie takie połączenie pozwala naszym klientom w pełni dbać o finanse swoje i swoich bliskich, dzięki korzystaniu z najlepszych rynkowych rozwiązań w jednym miejscu. Choć w głównej mierze naszym założeniem jest obsługa klientów od strony zagadnień rynku finansowego, to w naszej firmie znajdziesz również pomoc specjalistów w zakresie doradztwa:

  • podatkowego
  • prawnego
  • księgowości

Jakość

Najwyższe standardy obsługi oraz nastawienie na długofalową współpracę dają naszym klientom pewność, że usługa, którą stworzyliśmy jest najwyższej próby. Ogromną wagę przywiązujemy do relacji oraz serwisu. Unikalne rozwiązania, dedykowane specjalnie dla naszych klientów, budują relację, która dziś na rynku finansowym należy do rzadkości.