Referencje

Na życzenie i za zgodą klientów, możliwość referencji telefonicznych.

Serdecznie polecam doradcę Pawła Karcza, gdyż bardzo pomógł mi w załatwieniu kredytu mieszkaniowego. Przedstawił mi dokładną analizę ofert kilku banków i pomógł mi wybrać najbardziej dla mnie korzystną . Mogę polecić Go z czystym sumieniem.

Mirosława Malecpolicjantka

Korzystam z usług Pawła Karcza od ponad dwóch lat i z czystym sumieniem mogę je polecić. Jak wiele innych branża finansowa bardzo dynamicznie się zmienia i aby być na bieżąco trzeba poświęcać dużo czasu jej codziennemu śledzeniu. Jeżeli ktoś może robić to sam – lepiej dla niego, ja nie mogłem sobie na to pozwolić więc zarządzanie swoją polisą powierzyłem Pawłowi i nie żałuję swojego wyboru. W ciągu dwóch lat stan środków na niej wzrósł o 30 procent, z miesięcznych wyciągów zniknęła kilkudziesięcio-złotowa opłata za używanie portfela modelowego, którego skład swoją drogą nie zawsze był aktualizowany na czas.

Tomasz Ramusprzedsiębiorca, branża informatyczna

Widać, że jest Pan osobą, której faktycznie zależyprzedsiębiorca, branża farmaceutyczna, aby klient zarabiał. Szczerze polecam Pana znajomym.

Ewa Haleckaprzedsiębiorca, branża farmaceutyczna

Pana Pawła poznałam przypadkiem – moja mama nie mogla pójść na spotkanie w sprawie swojego kredytu hipotecznego, wiec poszłam za nią. Pan Paweł tak wszystko jasno objaśnia, a przy tym był tak miły i sympatyczny, że postanowiłam skorzystać z jego pomocy przy załatwianiu mojego własnego kredytu (wcześniej chciałam to zrobić „o własnych siłach” nie ufając szczególnie takim doradcom). Cały proces starania się o kredyt dzięki pomocy Pana Pawła przebiegał bardzo sprawnie, jasno i zakończył oczywiście sukcesem. Jednak największym atutem Pana Pawła, ze klient ma wrażenie, że może zapytać o wszystko i po 100 tys. pytań Pan Paweł odpowie niezrażony na kolejne.

Joanna Haluchprzedsiębiorca, branża geodezyjna

Pan Paweł jest pierwszym doradcą, który nie zapomina o swoich klientach. Dzięki swojej stronie jego opinie i porady są dostępne cały czas. Oprócz tego jest zawsze gotowy do spotkania na żywo.

Paweł Ciaptaczprzedsiębiorca, branża turystyczna

Naprawdę polecam usługi Pana Pawła! Przy załatwianiu formalności kredytowych, właściwie wszystko zrobił za mnie, przy okazji wynegocjował marżę poniżej 1%.  Ja miałem tylko podpisać umowę.
Podczas następnego spotkania namówił mnie do inwestowania. Oczywiście nie żałuję.

Roland Wijasinżynier, branża budowlana

Potrzebowałem szybkiego kredytu gotówkowego, jestem bardzo zadowolony z obsługi. Bezproblemowa współpraca wszystko szybko i na temat. Jak najbardziej polecam.

Stanisław Abratańskianalityk finansowy

Pan Paweł Karcz jest osobą przyjazną dla klienta, potrafi wytłumaczyć wszelkie sprawy związane z zaciągnięciem kredytu mieszkaniowego. Co więcej zna się na tym:-) W czerwcu 2016 roku zdecydowałem się na zakup mieszkania pod wynajem. Cały proces tj. od znalezienia mieszkania poprzez zaciągnięcie kredytu w banku i na koniec znalezienie lokatorów trwało 2 miesiące. Oczywiście nie było by to tak szybko gdyby nie chęci i wiedza Pana Pawła. Polecam!!!

Maciej Miejskiżołnierz zawodowy

Jestem bardzo zadowolony z współpracy Panem Pawłem. Jako kompetentny i skrupulatny doradca finansowy zapewnił, że otrzymałem najtańszy na rynku kredyt hipoteczny. Szeroka wiedza w zakresie ekonomii i pomysłowość przyczyniła się do pozytywnego zakończenia trudnej transakcji.

Borys Piskor-Ignatowiczinżynier

Jestem zadowolona ze współpracy z Panem Pawłem Karczem jako doradcą finansowym.Jest profesjonalny, przekonywujący, w sposób zrozumiały wyjaśniający zawiłości bankowości (inwestycje, lokaty itp.). Łatwy kontakt osobisty i e-mailowy. Bardzo dużo się nauczyłam.

Danuta Kępalekarz

Doradca którego pasją są finanse. Dla którego inwestowanie to środek do spełnienia marzeń i spokojnego życia. Dlatego cieszę się, że trafiłam do Pana Pawła

Małgorzata Stanekpracownik umysłowy

Profesjonalnie i z doświadczeniem – tak mogę podsumować. Współpracuje już dłuższy czas z QFinance i jestem zadowolony. Pozdrawiam.

Piotr Bramorafotograf

Pan Paweł jest osobą bardzo kompetentną w dziedzinie finansów. Bardzo indywidualne podejście do klienta sprowadza się do właściwego, stosownego do możliwości finansowych doradztwa w dziedzinie podejmowania kredytów, inwestycji krótko oraz długoterminowych. Zawsze otwarty na potrzeby klienta. Współpracuję z panem Pawłem od roku w tematyce planu inwestycyjnego. Polecam kontakt z panem Pawłem.

Marzena Małeknauczycielka

Z całego serca polecam pana Pawła jako świetnego doradcę finansowego. Pan Paweł pomagał mi w kwestii kredytu hipotecznego i wszystkich czynności około kredytowych. Współpraca rozpoczęła się od analizy mojej sytuacji finansowej, następnie dobór najkorzystniejszego wariantu, omówienie kwestii formalnych, potem już tylko dostarczenie dokumentów i reszta toczyła się „za sprawą Pana Pawła”, ja tylko pojawiłam się w banku na podpisanie umowy. Szybko, sprawnie, bardzo jasno i klarownie. Pan Paweł bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytania niemal o każdej porze 🙂 pomaga w kwestii dokumentów a przy tym jest bardzo cierpliwy i serdeczny, ma wspaniałe, ciepłe podejście do człowieka. To bardzo dobry człowiek, jakich mało.
Z pewnością każdy będzie zadowolony ze współpracy z Panem Pawłem. Ja na pewno przy następnej kwestii związanej z finansami zacznę od telefonu lub maila do Pana Pawła.

Gabriela Latochapracownik umysłowy

Szczerze polecam usługi Pana Pawła. Ja powiem tak: jak zawsze byłem zrażony do tego typu doradztwa, tak po przygodzie z panem Paweł podchodzę do tego nieco inaczej. Pan Paweł pomógł mi przy kredycie hipotecznym: tłumacząc cały proces; załatwiając większość formalności (szkoda tylko że się nie podpisał na umowie kredytowej!); wybierając najlepszą ofertę i wspierając mnie merytoryczne (ale i duchowo) na każdym etapie walki o kredyt.

Sławomir Kubitinformatyk

Z Panem Pawłem Karcz współpracujemy od ładnych paru lat. Przez ten okres, spotkania z Panem Pawłem to czysta przyjemność. Zawsze w pełni przygotowany do każdego spotkania, nawet w najdrobniejszym szczególe. Nie ma dla niego tematów tabu, zawsze udziela konkretnych odpowiedzi, mówi jak jest i nie owija w bawełnę. Zawsze uczynny, skory do pomocy i zaangażowany w to co robi w 100 %. Jeżeli potrzebny z nim kontakt zawsze oddzwoni, w pełni można na niego liczyć. Inni doradcy powinni się od niego uczyć jak podchodzi się do klienta. Według nas to mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy na Pana Pawła. Jeżeli ktoś jeszcze nie współpracowała z tym Panem to gorąco polecamy, pełen profesjonalizm.

Bożena, Robert Perekkierownik ds. technicznych, żołnierz zawodowy

Marzyłem od dawna o własnym motocyklu i dzięki doradztwu Tomasza  jestem już szczęśliwym posiadaczem. Warunki zgodne z umową i dobry kontakt również po jej podpisaniu.

Paweł Kędzierskiwłaściciel, Inspire Studio

Szczególnie cenię sobie dobry kontakt z Doradcą. Wyczerpująco wyjaśnia mi wątpliwości i odpowiada na pytania, zarówno drogą mailową, jak i telefonicznie. Dyspozycyjność Doradcy zasługuje na wysokie uznanie.

Łukasz Fijałreżyser

Dziękując Panu Mateuszowi za dotychczasową współpracę, chciałabym polecić Państwa usługi w zakresie doradztwa finansowego. Jako klient spotkałam się z pełnym profesjonalizmem, życzliwością i zrozumieniem. Oferowane produkty zawsze są w sposób indywidualny dobierane do oczekiwań klienta, załatwiane w sposób minimalizujący czas ich realizacji. Dodatkowym atutem jest Pana kultura osobista, rzetelność  i empatia. Mam nadzieję, że Pana kariera w sektorze finansowym będzie rozwijać się w sposób dynamiczny i wielu klientów będzie korzystać z Pana wiedzy i doświadczenia.

Beata Schechtelurzędnik miejski

Serdecznie polecam doradcę Pawła Karcza, gdyż bardzo pomógł mi w załatwieniu kredytu mieszkaniowego, a nawet mógłbym powiedzieć, że załatwił to za mnie sprawnie, korzystnie i mogę polecić go z czystym sumieniem.

Piotr Sempiakpracownik kolei państwowych

Paweł to świetny specjalista. Obsługuje moje finanse osobiste od ponad 5 lat i ma świetne wyniki. On naprawdę jest dobry w tym co robi, co widać po efektach. Doradca finansowy to za mało. Ja bym go nazwał specjalistą od spraw finansów.

Grzegorz Gomółkaprzedsiębiorca, branża wydawnicza

Zwabiony reklamami podpisałem w 2010 umowę oszczędzania w funduszach inwestycyjnych, w 2011 straciłem 20% kapitału. W 2012 umówiłem się na spotkanie z panem Pawłem, przekonał mnie do aktywnego inwestowania. Od tej pory zaczynam zyskiwać na funduszach. Polecam.

Sławomir Woźniakinżynier

 

Jeśli chcesz dodać opinię, wyślij nam ją na maila – KONTAKT. Dziękuję!