Ubezpieczenia

Jesteśmy prężnie rozwijającą się multiagencją ubezpieczeniową funkcjonującą na rynku od 2012r. Obecnie współpracujemy z kilkunastoma wiodącymi firmami na rynku ubezpieczeń – PZU, Ergo Hestia, Generali, Warta, HDI, Allianz, InterRisk, Uniqa, Compensa, Gothaer, Concordia, Proama, Liberty Direct, TUZ. Jednocześnie mając na celu zadowolenie naszych Klientów, stopniowo poszerzamy ofertę o kolejne Towarzystwa.

Wieloletnie doświadczenie oraz szeroki wachlarz produktów pozwala nam tworzyć oferty dopasowane do indywidualnych preferencji Klienta, zaczynając od ubezpieczeń komunikacyjnych, poprzez ubezpieczenia majątkowe, kończąc na polisach na życie.

Będąc naszym Klientem nie musisz pamiętać kiedy kończy się Twoja polisa – monitorujemy Twoje ubezpieczenia i kontaktujemy się z Tobą odpowiednio wcześnie z przygotowaną ofertą. Ponadto weryfikujemy aktualny zakres oraz dostępność korzystniejszych cenowo ofert.

Zapewniamy także szeroko pojętą obsługę posprzedażową obejmującą m.in. pomoc w przypadku zgłoszenia szkody, zarejestrowanie sprzedaży pojazdu w Towarzystwie czy wypowiedzenie aktualnej umowy ubezpieczeniowej. Świadczymy także usługi informacyjne, które nie wiążą się bezpośrednio z zawarciem umowy ubezpieczenia.

Niewątpliwą zaletą jest umiejscowienie siedziby naszego biura w samym centrum Krakowa. Ograniczamy się jednak do minimum formalności, co daje możliwość sfinalizowania umów telefonicznie lub mailowo.

Współpraca z nami to gwarancja indywidualnego podejścia do każdego Klienta oraz obsługa na najwyższym poziomie w miłej atmosferze.

Negocjujemy każdą ofertę, oto przykładowe kalkulacje ubezpieczeń dla naszych Klientów:

 

Przykład  1:

Samochód  Audi A6, rocznik 2015, poj. 2,0l, wartość ok. 157tys zł

OC, AC, NNW, Assistance – składka roczna 2836zł

Przykład 2:

Samochód Toyota RAV4, rocznik 2013, poj. 2,3l, wartość ok. 95tys zł

OC, AC, NNW, Assistance – składka roczna 2017zł

Przykład 3:

Samochód Toyota Avensis, rocznik 2007, poj. 2,0l

OC, NNW – składka roczna 432zł